Garanti, İade ve Değişim Bilgileri

GARANTİ KOUŞLLARI

www.retgrup.com.tr sitesinde satışa sunulan tüm ürünler RET GRUP TEKS. SAN ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin garantisi altındadır. Şikâyete konu olan ürünler müşterilerimiz tarafından iade-değişim prosedürüne uygun şekilde iade edilmelidir. İade edilen ürünler firmamız tarafından incelenmekte ve ilgili prosedürde belirtildiği gibi müşteriye yasal süre içerisinde geri bildirimde bulunulmaktadır.

 

 

DEĞİŞİM, İADE VE SiPARİŞ İPTALİ

DEĞİŞİM / İADE / TAMİR-İNCELEME KARGO İŞLEMLERİ

Değişim, iade ya da tamir-inceleme kargolarınız;
MNG KARGO FİRMASI'na,Ret Grup’a göndermeniz gerekmektedir. Karşı ödemeli kargolar kabul edilmemektedir.


Ürün değişimlerinizde tarafımıza değişim için gönderilen ürünlerde, ürün farkı olarak sizin ödemeniz gereken tutar kapıda ödeme ile tahsil edilmektedir.
Ürün size kargolanırken, aradaki bedel tutarında tahsilatlı olarak kargolanmaktadır.


www.retgrup.com.tr'den satın almış olduğum bir ürünü nasıl değiştirebilirim?
a. Satın almış olduğunuz üründe renk/beden değişikliği yapmak istiyorsanız...

www.retgrup.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünleri; ürün kullanılmamış / tadilat görmemiş ise 15 gün içinde başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.
www.retgrup.com.tr'den satın almış olduğunuz ürünlerde renk/beden değişikliği yapmak için ürün ile size ulaşan e-fatura ya da adres formunun üzerine değişim yapılmasını istediğiniz ürün kodunu, renk, beden bilgilerini belirterek ve "Değişim İşlemi" yapılmasını istediğinizi yazmanız yeterli olacaktır.
Siparişinizle birlikte size ulaşan e-faturadaki İade-Değişim Formu 'nu doldurarak değiştirmek istediğiniz ürünle birlikte Ret Grup Tekstil SAN.TİC. LTD. ŞTİ. 'ye ulaştırmanız gerekmektedir.
Değişim taleplerinde kargo bedeli Ret Grup Tekstil SAN.TİC. LTD. ŞTİ 'e ait olup, 8. günden itibaren ürünü Ret Grup Tekstil SAN.TİC. LTD. ŞTİ.'e ulaştırma maliyeti müşteriye aittir.
Değişim ve iade gönderimleri MNG Kargo ile yapılmalıdır. Diğer kargo şirketleri ile yapılan karşı taraf ödemeli kargo gönderimleri teslim alınmamaktadır. Üründe üretim kaynaklı bir hata olduğu tespit edilmesi durumunda kargo ücreti müşteriye
iade edilecektir.
Ürün www.retgrup.com.tr'ye ulaştığında değişim talebiniz değerlendirilecek ve en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.
Değişim talebiniz onaylandığında, yeni ürününüz adresinize kargo ile ulaştırılacaktır.Yeni ürün gönderiminde oluşan kargo bedeli Ret Grup Tekstil SAN.TİC. LTD. ŞTİ 'e aittir.
Değişim talebiniz onaylanmadığı takdirde tarafınıza bilgilendirme yapılacak ve ürün adresinize karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

b. Satın almış olduğunuz ürünü başka bir ürünle değiştirmek istiyorsanız...

www.retgrup.com.tr'den satın almış olduğunuz bir ürünü www.retgrup.com.tr üzerinden başka bir ürünle değiştirmek istiyorsanız, kargonuz ile size ulaşan faturanızın İade-ile birlikte, iade ya da değişim talebinizi içeren bir yazı ile yönlendirmeniz gerekmektedir. Ürün için değişim talep ediyorsanız, ürünün hangi model ve beden ile değiştirilmesini istiyorsanız yine açıklama kısmına yazmış olmanız gerekmektedir. Eğer ki talep iade ise, "Ürün iadesini talep ediyorum" şeklinde açıklama yeterli olacaktır.
Ayrıca, almış olduğunuz model dışında farklı bir model ile değişim talep ettiğinizde fiyat farkı mevcut ise, sizin tarafınızdan ödenecek mebla kapıda ödeme yöntemiyle nakit tahsilatı yapılacak şekilde tarafınıza çıkışı gerçekleştirilecektir.

c. www.retgrup.com.tr'den alınan ürünler mağazalarımızdan değişim yapılmamaktadır.

 

  • ÜCRETSİZ KARGO
  • 15 GÜN İÇİNDE -İADE İMKANI
  • GÜVENLİ -ONLINE ALIŞVERİŞ

© 2020 Ret Grup Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.